Aktualności, informacje, komunikaty

2/01/2021 0:53 blog

Jeżeli:

  • jesteś z wykształcenia informatykiem, elektrykiem, automatykiem, itp.;
  • jesteś osobą kreatywną, z dobrą energią, a praca nie jest Ci obca;
  • masz umiejętność szybkiego uczenia się, sprawnie posługujesz się komputerem;

być może zainteresuje Cię oferta pracy w naszej firmie.

mile widziane prawo jazdy kat. "B", doświadczenie w pracy z MS Windows, Windows Server, Linux, urządzeniami sieciowymi, instalacjami kablowymi (elektrycznymi, sieciowymi, telewizyjnymi).

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: kontakt@impromex.com.pl lub telefonicznie +48 486171928.

1/12/2020 0:53 blog

Od wtorku 1 grudnia 2020 spółka Michał Winnicki Entertainment zmieni nazwę kanału NTL Radomsko na TVC - na co zgodę wyraziła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji kanału kilka tygodni temu.

"Zmiany podyktowane są chęcią odcięcia się od dawnego wizerunku telewizji NTL Radomsko" - komentuje Michał Winnicki, szef MWE.

Widzowie w ramówce programu TVC znajdą kultowe filmy i seriale, programy poradnikowe, bajki dla najmłodszych oraz informacje regionalne. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

3/09/2020 17:53 blog

AKTUALIZACJA

Od poniedziałku 7 września 2020, w godzinach przedpołudniowych wszystkie programy powróciły do oferty. Jeżeli na Państwa odbiorniku TV lub dekoderze brakuje części programów należy zaktualizować ich listę ("dostroić" telewizor / dekoder).

Z przykrością informujemy, że z powodu awarii brak jest części kanałów telewizji cyfrowej DVB-C (objawia się to komunikatem "KANAŁ NIEDOSTĘPNY" lub "BRAK SYGNAŁU").

Jeśli odbierasz tylko część kanałów telewizyjnych - prosimy o wyrozumiałość. Dokładamy wszelkich strań by jak najszybciej usunąć żródło problemów i dokonać wszelkich możliwych napraw.

15/03/2020 8:00 blog

W związku z licznymi zapytaniami które od Państwa otrzymaliśmy, informujmy, że na razie nasza Firma pracuje normalnie - wszystkie zlecenia serwisowe oraz naprawy realizujemy zgodnie z planem.

W sprawie nowych przyłączeń do telewizji kablowej lub Internetu prosimy o kontakt.

Zamówienia na towary są na bieżąco, choć nie ukrywamy jednak, że może dojść do niewielkich opóźnień i prosimy o wyrozumiałość - wiele czynników jest niezależnych od nas.

Namawiamy jednak - by dla naszego wspólnego bezpieczeństwa - do minimum ograniczyć kontakt bezpośredni, a wszelkie próby kontaktu realizaować telefonicznie lub elektronicznie.

Pozdrawiamy, IMPROMEX

31/10/2019 9:52 blog

W związku ze zmianami jakich dokonała Telewizja Polska S.A. dotyczących nadawania programu TVP KULTURA w wersji SD oraz TVP Sport w wersji SD - od dnia 12 listopada 2019 oba te programy można będzie oglądać w jakości HD w naszej telewizji cyfrowej.

Kolejną listopadową zmianą będzie dotycząca programu Discovery Life - od 13 listopada będzie reemitowany w jakości HD.

Jeśli będą państwo mieli problemy z ich odbiorem - zalecamy ponowne wyszukanie kanałów na dekoderze lub w telewizorze, co pozwoli rozwiązanie problemów z ich odbiorem.

Wymienione zmiany są niezbędne do wprowadzenia, by umożliwić odbiór powyższych programów i są skutkiem działań podjętych przez ich nadawców.

1/07/2019 8:28 blog

Od 2 września 2019 dojdzie do istotnych zmian w naszej ofercie telewizji - kończymy rozpowszechnianie kanałów telewizyjnych z oferty analogowej - od 2 września dostarczamy sygnał telewizyjny wyłącznie w postaci cyfrowej.

Do odbioru telewizji cyfrowej niezbędny jest dekoder/tuner DVB-C (MPEG4) lub telewizor DVB-C (MPEG4) z modułem dekodującym CAM.

Jeśli mają Państwo problemy techniczne związany z korzystaniem z naszej usługi telewizyjnej - prosimy o kontakt - poniżej zamieszczamy numery telefonów, które są do Państwa dyspozycji oraz udostępniamy formularz kontaktowy za pośrednictwem którego można zgłosić usterkę, zamówić nową usługę, zadać pytanie.

26/03/2019 8:28 blog

W Senacie została przegłosowana Ustawa o zmianach w podatku od towarów i usług (VAT) oraz ustawy – Prawo o miarach. To kolejny krok po głosowaniu sejmowym i rekomendacji senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych do wprowadzenia obowiązku stosowania kas fiskalnych w Polsce. Jeżeli Ustawy te podpisze Prezydent - przepisy mają szansę wejść w życie i obowiązywać od 1 maja 2019 r, co w efekcie wymusi ich używanie od 1 stycznia 2020 roku przez wybrane branże.

Nasz serwis oraz nasi dostawcy są gotowi do wprowadzenia kas i drukarek fiskalnych online na rynek. Wejście w życie odpowiednich aktów prawnych spowoduje, że będziemy mogli rozpocząć ich dystrybucje i sprzedaż.

1/12/2018 8:28 blog

Telewizja Kino Polska to pierwszy kanałem telewizyjny emitujący wyłącznie polskie filmy. Od grudniu 2018 roku Kino Polska rozpoczeła emisję swojego programu w wersji HD (wysokiej jakości).

A od 6 grudnia - program Kino Polska w wersji HD zastąpił w naszej sieci kablowej jego wersję SD (standardową).

15/10/2018 0:00 blog

Od 31 października 2018 do programów Cyfrowej Telewizji Kablowej IMPROMEX dołączą dwa programy:

  • FOOD NETWORK (pozycja 51)
  • TRAVEL CHANNEL (pozycja 52)

Oba programy dostępne będą w wersji HD. Tego samego dnia w miejscu programu TVN pojawi się jego wersja HD - TVN HD (pozycja 4).

Odbiór cyfrowej telewizji kablowej IMPROMEX jest dostępny dla każdego naszego abonenta. Wystarczy dekoder lub telewizor DVB-C (MPEG4) z modułem CAM.

15/07/2018 0:00 blog

Wraz z ostatnimi dniami lipca br. wyłaczymy z oferty cyfrowej programy TVN24, TVN Turbo, TVN Style, HGTV w jakości standardowej. Co istotne, nie usuwamy programów z oferty - są one dostępne w jakosci HD od dnia 1 maja 2018.

Prosimy o sprawdzenie, czy Państwa odbiornik telewizyjny jest odpowiednio dostrojony. Jeżeli nie odbieracie Państwo tych programów - prosimy o ich wyszukanie za pomocą menu odbiornika telewizyjneg/dekodera.